logo         


OBCHODNÍ PODMÍNKY A STAV LP

Obchodní podmínky

1. Dodací lhůta

Pokud byla Vaše objednávka úspěšně odeslána, bude vyřízena do 48 hodin od přijetí Vaší objednávky.

2. Platební podmínky

Zboží zasíláme prostřednictvím České pošty na dobírku, nebo bez dobírky po předchozí platbě předem na účet u FIO banky č. 2600233579/2010 za 59,-Kč. Zboží bude vyexpedováno po obdržení platby na náš bankovní účet do 24 hodin. Nebo na dobírku, která je 119,- Kč. Ceny poštovného jsou platné pro Českou republiku.

3. Popis zboží : knih a  LP

LP deska - VÝBORNÝ STAV: Na desce jsou při pečlivém pohledu vidět drobné známky použití, ale bez jakéhokoli slyšitelného poškození. Obal jeví nepatrné známky používání.

LP deska - VELMI DOBRÝ STAV: Vícekrát hraná deska, opotřebení výrazněji neovlivňuje poslech, deska může mít povrchové škrábance. Obal používaný bez většího poškození. 

LP deska - DOBRÝ STAV: Zhoršená kvalita poslechu, výraznější praskot, deska může být i více poškrábaná. Obal má odřené hrany a je ve spojích rozlepený. 

LP deska - DOSTATEČNÝ STAV: Velmi výrazný šelest a praskot, může při hraní přeskakovat. Obal potrhaný či ušpiněný. Deska neposlouchatelná, praskot přehlušuje zvukový záznam. Obal výrazně poškozený či dokonce chybí.

90 % námi nabízené knihy pocházejí z druhé ruky. Mírné opotřebení knihy odpovídající jejímu stáří není v popisu uváděno. Stav knih popisujeme těmito termíny:


Stav knihy - sběratelský stav (je kniha, která má mírné chybičky, spíše žádné).Stav knihy - velmi dobrý – kniha s kosmetickými vadami a nebo úplně bez vad, často nečtená
Stav knihy - dobrý – opotřebení knihy odpovídá častému čtení, ale bez výrazných vad
- kniha může mít odřené desky, otrhaný přebal, ale vazba je v pořádku, nechybí stránky a pod.
Stav knihy - dostatečný – zjevné vady, popsány
K lepší představě o stavu knihy slouží fotografie. Fotografie u titulu není ilustrační, je na ní vždy konkrétní výtisk, který nabízíme k prodeji. Omlouváme se za kvalitu fotografii.

4. Platba do zahraničí

Konaktujte nás e-mailem : renata.ovesna@seznam.cz, nebo telefonicky 608 252 592. Cena 249,-Kč je do 1 kila, potom se částka navyšuje.

5. Osobní vyzvednutí na prodejně v Otrokovicích a povinnost EET.

Rezervace je nezávazná, pokud se Vám kniha nebude líbit, nemusíte ji kupovat. Nevyzvednuté knihy po uplynutí 14 dnů automaticky vracíme do prodeje. Kupní smlouva je uzavřena okamžikem převzetí a zaplacení. Vyzvednutí objednaného zboží je zdarma na Obchodním domě - Baťov v Otrokovicích v 1. patře.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

6. Odstoupení od kupní smlouvy zákazníkem

Kupující má právo podle odstavce 6 novely občanského zákoníku č.367/2000 odstoupit od smlouvy do 14 dnů od převzetí zboží. Pokud se tak rozhodne, musí nepoškozené zboží, bez známek užívání nebo opotřebování, v původním obalu, doručit na vlastní náklady zpět v uvedené lhůtě s přiloženou fakturou (určující je datum odeslání). Pokud již došlo k zaplacení zboží, bude zákazníkovi (po obdržení takto vráceného zboží) obratem vrácena zaplacená částka způsobem, na kterém se oba dohodnou. Tato částka bude ponížena o náklady, které prodávajícímu vznikly s přepravou zboží k zákazníkovi. Předem neoznámené zásilky nebudou přijaty.7. Ochrana osobních údajů

Provozovatel zaručuje, že údaje poskytnuté při prodeji zboží přes internetový obchod,  tj. jméno, příjmení, název společnosti, adresu, IČO, DIČ, telefonní číslo a email,  poskytne třetím osobám jen poště a doručovacím službám, které Vás přes telefón a emaily informují o doručování vašich objednávek. Tyto údaje jsou výhradně pro naši potřebu. Protože se řídíme Zákonem o ochraně osobních údajů nutně potřebných k zasílání Vám objednaného zboží či propagačních materiálů, máme k Vám následující prosbu: V případě, že nesouhlasíte s uložením Vaší poštovní adresy do naší datebáze a nebo nesouhlasíte s poskytovaním informací doručovacím službám, kontaktujte nás, prosím, a Vaše adresa bude okamžitě vyřazena.

Děkujeme za pochopení!

 

Váš Antikvariát u Brouků :-)