logo         


SETKÁNÍ SE ZNÁMÝMI OSOBNOSTMI
Opětovné setkání s panem Zikmundem

Model Tatry 87, v úpravě pro známou cestovatelskou dvojici Hanzelka - Zikmund. Už loni jsme se domluvili s p.Zikmundem, že se za ním zastavíme a model nám podepíše a tak k tomu až dnes konečně došlo po ročním čekání na výrobu modelu. Jak to dopadlo, je vidět na těchto fotkách. Kromě Tatry nám p.Zikmund podepsal i pamětní kartičky. Setkání s tímto pozitivně naladěným člověkem bylo jako vždy úžasné.
Při podpisu knih, které napsal s p.  J. Hanzelkou, při svých cestách po světě na TATŘE 87 A TATRA 805 ZDENĚK POHLREICH a já :-) Setkání s účastnicí super star :-)

Díky práci antikvariáře jsem se dostala až k takovým lidem jako je slavný cestovatel - vítěz dálek M. Zikmund, který žije u nás ve Zlíně. Navštívila jsem ho u něj ve vile s prosbou o autogram. Je to úžasně pozitivně naladěný, skvělý člověk. Setkání bylo pro mě tak silné, že na něj nikdy nezapomenu.

Druhé setkání proběhlo s panem Pohlreichem, který vařil své speciality v Kroměříži na slavnostech jídla. Nejen, že jsme ochutnali Pohlreichovy speciality na grilu, ale taky jsme se i setkali a fotka byla na světě.

Setkání s účastnicí Superstar se super člověkem Alžbětou Kolečkářovou, která nám zpříjemnovala večer svým krásným hlasem. Slovo dalo slovo a po chvilce vznikla tato fotografie :-)