logo         


OBCHODNÍ PODMÍNKY A STAV LP

 

Obchodní podmínky

1. Dodací lhůta

Pokud byla Vaše objednávka úspěšně odeslána, bude vyřízena do 48 hodin od přijetí Vaší objednávky. (Popřípadě v nejbližších dnech).

2. Platební podmínky

Zboží zasíláme prostřednictvím České pošty na dobírku, nebo bez dobírky po předchozí platbě předem na účet u FIO banky č. 2600233579/2010 za 75,-Kč. do 5 cm a 1Kg a cena do 5 cm a 2 Kg za 89,-Kč. Nebo na dobírku do 5 cm a 1 Kg za119,- Kč, balík dobírkou 159,-Kč. (Balík může být na poštu a nebo do ruky). Ceny poštovného jsou platné pro Českou republiku.

3. Popis zboží : knih a  LP

LP deska - VÝBORNÝ STAV: Na desce jsou při pečlivém pohledu vidět drobné známky použití, ale bez jakéhokoli slyšitelného poškození. Obal jeví nepatrné známky používání.

LP deska - VELMI DOBRÝ STAV: Vícekrát hraná deska, opotřebení výrazněji neovlivňuje poslech, deska může mít povrchové škrábance. Obal používaný bez většího poškození. 

LP deska - DOBRÝ STAV: Zhoršená kvalita poslechu, výraznější praskot, deska může být i více poškrábaná. Obal má odřené hrany a je ve spojích rozlepený. 

LP deska - DOSTATEČNÝ STAV: Velmi výrazný šelest a praskot, může při hraní přeskakovat. Obal potrhaný či ušpiněný. Deska neposlouchatelná, praskot přehlušuje zvukový záznam. Obal výrazně poškozený či dokonce chybí.

90 % námi nabízené knihy pocházejí z druhé ruky. Mírné opotřebení knihy odpovídající jejímu stáří není v popisu uváděno. Stav knih popisujeme těmito termíny:


Stav knihy - sběratelský stav (je kniha, která má mírné chybičky, spíše žádné).Stav knihy - velmi dobrý – kniha s kosmetickými vadami a nebo úplně bez vad, často nečtená
Stav knihy - dobrý – opotřebení knihy odpovídá častému čtení, ale bez výrazných vad
- kniha může mít odřené desky, otrhaný přebal, ale vazba je v pořádku, nechybí stránky a pod.
Stav knihy - dostatečný – zjevné vady, popsány
K lepší představě o stavu knihy slouží fotografie. Fotografie u titulu není ilustrační, je na ní vždy konkrétní výtisk, který nabízíme k prodeji. Omlouváme se za kvalitu fotografii.

4. Platba do zahraničí

Konaktujte nás e-mailem : antikvariat-zlin@seznam.cz, nebo telefonicky 608 252 592. Cena 249,-Kč je do 1 kila, potom se částka navyšuje. Balíky odesíláme přes firmu PPL a DPD.

5. Osobní vyzvednutí na prodejně v Otrokovicích a povinnost EET.

Rezervace je nezávazná, pokud se Vám kniha nebude líbit, nemusíte ji kupovat. Nevyzvednuté knihy po uplynutí 7 dnů automaticky vracíme do prodeje. Kupní smlouva je uzavřena okamžikem převzetí a zaplacení. Vyzvednutí objednaného zboží je zdarma na adrese: Hložková 1790, Otrokovice 76502.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

6. Odstoupení od kupní smlouvy zákazníkem

Kupující má právo podle odstavce 6 novely občanského zákoníku č.367/2000 odstoupit od smlouvy do 14 dnů od převzetí zboží. Pokud se tak rozhodne, musí nepoškozené zboží, bez známek užívání nebo opotřebování, v původním obalu, doručit na vlastní náklady zpět v uvedené lhůtě s přiloženou fakturou (určující je datum odeslání). Pokud již došlo k zaplacení zboží, bude zákazníkovi (po obdržení takto vráceného zboží) obratem vrácena zaplacená částka způsobem, na kterém se oba dohodnou. Tato částka bude ponížena o náklady, které prodávajícímu vznikly s přepravou zboží k zákazníkovi. Předem neoznámené zásilky nebudou přijaty.7. Ochrana osobních údajů

Provozovatel zaručuje, že údaje poskytnuté při prodeji zboží přes internetový obchod,  tj. jméno, příjmení, název společnosti, adresu, IČO, DIČ, telefonní číslo a email,  poskytne třetím osobám jen poště a doručovacím službám, které Vás přes telefón a emaily informují o doručování vašich objednávek. Tyto údaje jsou výhradně pro naši potřebu. Protože se řídíme Zákonem o ochraně osobních údajů nutně potřebných k zasílání Vám objednaného zboží či propagačních materiálů, máme k Vám následující prosbu: V případě, že nesouhlasíte s uložením Vaší poštovní adresy do naší datebáze a nebo nesouhlasíte s poskytovaním informací doručovacím službám, kontaktujte nás, prosím, a Vaše adresa bude okamžitě vyřazena.

Děkujeme za pochopení!

 

Váš Antikvariát u Brouků :-)