Doručení do Balíkovny po celé ČR 49 Kč
Logo
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
  1. Úvod
  2. OBCHODNÍ PODMÍNKY

Provozovatel

Provozovatelem antikvariátu je Renata Ovesná se sídlem Podlesí II 5609 Zlín. Kamenná prodejna je na adrese Vodní 105 Zlín.

Kontak

telefon - 608 252 592

email - antikvariat-zlin@seznam.cz

 

Obchodní podmínky

Dodací lhůta

Pokud byla Vaše objednávka úspěšně odeslána, bude vyřízena do 48 hodin od přijetí Vaší objednávky. (Popřípadě v nejbližších dnech).

Platební podmínky

Zboží zasíláme prostřednictvím Zásilkovny, nebo bez dobírky po předchozí platbě předem na účet u FIO banky č. 2600233579/2010 za 79,-Kč a nebo na dobírku za 99,-Kč.

Popis zboží : knih a  LP

LP deska - VÝBORNÝ STAV: Na desce jsou při pečlivém pohledu vidět drobné známky použití, ale bez jakéhokoli slyšitelného poškození. Obal jeví nepatrné známky používání.

LP deska - VELMI DOBRÝ STAV: Vícekrát hraná deska, opotřebení výrazněji neovlivňuje poslech, deska může mít povrchové škrábance. Obal používaný bez většího poškození. 

LP deska - DOBRÝ STAV: Zhoršená kvalita poslechu, výraznější praskot, deska může být i více poškrábaná. Obal má odřené hrany a je ve spojích rozlepený. 

LP deska - DOSTATEČNÝ STAV: Velmi výrazný šelest a praskot, může při hraní přeskakovat. Obal potrhaný či ušpiněný. Deska neposlouchatelná, praskot přehlušuje zvukový záznam. Obal výrazně poškozený či dokonce chybí.

90 % námi nabízené knihy pocházejí z druhé ruky. Mírné opotřebení knihy odpovídající jejímu stáří není v popisu uváděno. Stav knih popisujeme těmito termíny:


Stav knihy - sběratelský stav (je kniha, která má mírné chybičky, spíše žádné).Stav knihy - velmi dobrý – kniha s kosmetickými vadami a nebo úplně bez vad, často nečtená
Stav knihy - dobrý – opotřebení knihy odpovídá častému čtení, ale bez výrazných vad
- kniha může mít odřené desky, otrhaný přebal, ale vazba je v pořádku, nechybí stránky a pod.
Stav knihy - dostatečný – zjevné vady, popsány
K lepší představě o stavu knihy slouží fotografie. Fotografie u titulu není ilustrační, je na ní vždy konkrétní výtisk, který nabízíme k prodeji. Omlouváme se za kvalitu fotografii.

Vadné plnění

Věc je vadná, zejména není-li dodána v deklarované jakosti. Záruku za jakost nad rámec zákona neposkytujeme.

Vaše právo z vadného plnění zakládá vada, kterou má věc v okamžiku, kdy ji převezmete, byť se projeví až později. Nemáte práva z vadného plnění, jedná-li se o vadu, kterou jste musel(a) s vynaložením obvyklé pozornosti poznat již při uzavření smlouvy. Je Vaší povinností podle možnosti zboží prohlédnout co nejdříve po jeho převzetí. Neoznámíte-li vadu zboží včas, pozbýváte právo odstoupit od smlouvy. Neoznámíte-li vadu bez zbytečného odkladu poté, co jste ji mohl(a) při včasné prohlídce a dostatečné péči zjistit, soud Vám právo z vadného plnění nepřizná.

Podle § 2165 občanského zákoníku je kupující oprávněn uplatnit právo z vady, která se vyskytne u spotřebního zboží v době dvaceti čtyř měsíců od převzetí. Podle § 2167 občanského zákoníku se ustanovení § 2165 nepoužije u použité věci na vadu odpovídající míře používání nebo opotřebení, kterou věc měla při převzetí kupujícím. Podle § 2168 občanského zákoníku si lze při koupi použitého spotřebního zboží ujednat zkrácení doby pro uplatnění práv z vadného plnění na polovinu. Potvrzením objednávky/rezervace zboží z našeho internetového obchodu přistupujete na toto ujednání o zkrácení doby pro uplatnění práv z vadného plnění na 1 rok.

 

Platba do zahraničí

Konaktujte nás e-mailem : antikvariat-zlin@seznam.cz, nebo telefonicky 608 252 592. Cena je 120,-Kč při platbě předem na účet. Zajištujeme dodání knih přes firmu Zásilkovňa. Lze odeslat i na dobírku po vzájemné dohodě.

5. Osobní vyzvednutí na prodejně ve Zlíně a povinnost EET.

Rezervace je nezávazná, pokud se Vám kniha nebude líbit, nemusíte ji kupovat. Nevyzvednuté knihy po uplynutí 7 dnů automaticky vracíme do prodeje. Kupní smlouva je uzavřena okamžikem převzetí a zaplacení. Vyzvednutí objednaného zboží je zdarma na adrese: Vodní 105, Zlín 76001.

Po. - Pá. 9:00 - 17:00 hodin.

Doklad a účtenka

Doklad bude vystaven prodejcem elektronicky. U objednávek, u kterých forma platby podléhá 112/2016 Sb. Zákon o evidenci tržeb, prodejce vystaví účtenku elektronicky. Doklad či účtenku zašle prodejce zákazníkovi na e-mail, který zákazník uvedl v objednávkovém formuláři. Zákazník provedením objednávky s touto formou vystavení účtenky a dokladu souhlasí.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Reklamační řád

Jakmile zjistíte vadu zboží, je Vaší povinností nás o tom informovat bez zbytečného odkladu e-mailem. Poté vás budeme kontaktovat a pokusíme se věc vyřešit k vaší plné spokojenosti. Pokud to uznáme za nezbytné, jste povinni předložit reklamované zboží k posouzení reklamace. Vaši reklamaci posoudíme do 14 dnů od obdržení reklamovaného zboží a o jejím vyřízení Vás budeme v této lhůtě informovat.

Odstoupení od kupní smlouvy zákazníkem

Kupující má právo podle odstavce 6 novely občanského zákoníku č.367/2000 odstoupit od smlouvy do 14 dnů od převzetí zboží. Pokud se tak rozhodne, musí nepoškozené zboží, bez známek užívání nebo opotřebování, v původním obalu, doručit na vlastní náklady zpět v uvedené lhůtě s přiloženou fakturou (určující je datum odeslání). Pokud již došlo k zaplacení zboží, bude zákazníkovi (po obdržení takto vráceného zboží)  vrácená částka včetně poštovného, kterou jsme zákazníkovi fakturovali. "V důsledku odstoupení se smlouva ruší. Vaší povinností je vrátit prodávajícímu zboží, nejpozději do 14 dnů, náklady na zaslání zboží nesete vy."

Ceny

Všechny ceny jsou uváděny včetně dph. Ceny nezahrnují náklady na poštovné a případné náklady za dobírku nebo náklady spojené s platbami za zboží, účtované externími poskytovateli těchto služeb.8. Ochrana osobních údajů

Provozovatel zaručuje, že údaje poskytnuté při prodeji zboží přes internhttps://www.rillich.cz/odstoupeni-od-smlouvy.pdfetový obchod,  tj. jméno, příjmení, název společnosti, adresu, IČO, DIČ, telefonní číslo a email,  poskytne třetím osobám jen poště a doručovacím službám, které Vás přes telefón a emaily informují o doručování vašich objednávek. Tyto údaje jsou výhradně pro naši potřebu. Protože se řídíme Zákonem o ochraně osobních údajů nutně potřebných k zasílání Vám objednaného zboží či propagačních materiálů, máme k Vám následující prosbu: V případě, že nesouhlasíte s uložením Vaší poštovní adresy do naší datebáze a nebo nesouhlasíte s poskytovaním informací doručovacím službám, kontaktujte nás, prosím, a Vaše adresa bude okamžitě vyřazena.

Váš Antikvariát u Brouků :-)

Zasíláme Zásilkovnou a Českou poštou - Balíkovna s možností běžným převodem, nebo dobírkou. Na SK zasíláme Zásielkovňou, s možností  platby přes IBAN.

Knihy balíme kvalitně do bublinkové obálky a čistých krabic.

 

Výkup knih

je zajištěn po vzájemné dohodě, kdy se dohodnou tyto podmínky: přibližný počet knih, cena za celkové množství. Velmi uvítám fotografie alespoň hřbetů knih, kvůli představě o žánrech.

Výkup LP, knih a jiných starožitností taky probíhá přímo na prodejně, dle telefonické dohody. 608 252 592

Po.-Pá. 9:00 - 12:00  12:30 - 17:00.

 

 

 

 

Logo
Antikvariát u Brouků Zlín
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz