Doručení do Balíkovny po celé ČR 49 Kč
Logo
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
  1. Úvod
  2. SETKÁNÍ SE ZNÁMÝMI OSOBNOSTMI
Opětovné setkání s panem Zikmundem

Model Tatry 87, v úpravě pro známou cestovatelskou dvojici Hanzelka - Zikmund. Už loni jsme se domluvili s p.Zikmundem, že se za ním zastavíme a model nám podepíše a tak k tomu až dnes konečně došlo po ročním čekání na výrobu modelu. Jak to dopadlo, je vidět na těchto fotkách. Kromě Tatry nám p.Zikmund podepsal i pamětní kartičky. Setkání s tímto pozitivně naladěným člověkem bylo jako vždy úžasné.

Při podpisu knih, které napsal s p.  J. Hanzelkou, při svých cestách po světě na TATŘE 87 A TATRA 805 ZDENĚK POHLREICH a já :-)Setkání s účastnicí super star :-)

Díky práci antikvariáře jsem se dostala až k takovým lidem jako je slavný cestovatel - vítěz dálek M. Zikmund, který žije u nás ve Zlíně. Navštívila jsem ho u něj ve vile s prosbou o autogram. Je to úžasně pozitivně naladěný, skvělý člověk. Setkání bylo pro mě tak silné, že na něj nikdy nezapomenu.

Druhé setkání proběhlo s panem Pohlreichem, který vařil své speciality v Kroměříži na slavnostech jídla. Nejen, že jsme ochutnali Pohlreichovy speciality na grilu, ale taky jsme se i setkali a fotka byla na světě.

Setkání s účastnicí Superstar se super člověkem Alžbětou Kolečkářovou, která nám zpříjemnovala večer svým krásným hlasem. Slovo dalo slovo a po chvilce vznikla tato fotografie :-)

Návštěva antikvariátu v Praze

Přátelé a milovníci knih, včera jsem se vrátila z Prahy, kde jsem navštívila prý nejbizardnější antikvariát v Praze. Setkání s panem Novákem (majitele antikvariátu, který pracuje, aby antikvariát nezavřel) mě přesvědčilo o tom, že jeho srdce je velké a krásné. Dává knihám další šanci k přežití.


Bylo mi ctí pane Novák se s Vámi setkat ;-)

Zasíláme Zásilkovnou a Českou poštou - Balíkovna s možností běžným převodem, nebo dobírkou. Na SK zasíláme Zásielkovňou, s možností  platby přes IBAN.

Knihy balíme kvalitně do bublinkové obálky a čistých krabic.

 

Výkup knih

je zajištěn po vzájemné dohodě, kdy se dohodnou tyto podmínky: přibližný počet knih, cena za celkové množství. Velmi uvítám fotografie alespoň hřbetů knih, kvůli představě o žánrech.

Výkup LP, knih a jiných starožitností taky probíhá přímo na prodejně, dle telefonické dohody. 608 252 592

Po.-Pá. 9:00 - 12:00  12:30 - 17:00.

 

 

 

 

Logo
Antikvariát u Brouků Zlín
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz